megoszt

Már másodszorra kaptuk meg az Év rendelője címet Magyarországon

Év magánrendelője

Örülök, hogy a MindentMent egyik fogorvosa lehetek, mert gyönyörű, impozáns, jól felszerelt rendelőben, kedves, segítőkész, fiatal munkatársakkal, kollégákkal dolgozhatok együtt. Rengeteg és változatos pacientúra áll a rendelkezésemre. Rugalmas munkaidő-beosztással, kellő önállósággal és szabadsággal, ugyanakkor jól szervezetten és szabályozott keretek között végezhetem a munkámat.
Dr. Vágó Tímea fogszakorvos

Fogorvosi Állás - Budapesten

Bővülő és stabil ügyfélkörrel rendelkező budai, illetve belvárosi rendelőnkbe, gyakorlott fogorvos, illetve szájsebész munkatársat keresünk, kimagasló kereseti lehetőséggel.

- Főállás

(vagy)

- Részmunkaidő (választható: 2,3,4,5,6 műszak / hét - de. és/vagy du.)
(Továbbá keresünk olyan fogorvos munkatársat is, aki kifejezetten hétvégén szeretne dolgozni.)

Milyen előnyei vannak a közös munkának?

• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség, belső képzések,
• mentor programok: konzerváló fogászat, protetika, implant protetika, szájsebészeti, implantációs, parodontológiai és fogszabályozási területeken,
• fiatalos, dinamikus, segítőkész, összeszokott csapat,
• nagy ügyfélanyag - 3 hetes előjegyzés,
• nagyobb megbecsülés, kiemelten magas kereseti lehetőség,
• önálló munkavégzés,
• változatos feladatok, beteganyag,
• évente négy közös kikapcsolódás, csapatépítő program,
• magas színvonalú, profi munkaeszközök,
• balatonfüredi nyaraló a kollégáknak,
• személyre szabott bónuszrendszer.

Munkatársak mondták:

Egy nagyon profin felépített betegirányítási rendszerrel dolgoznak, magasszínvonalú, jól felszerelt rendelők állnak rendelkezésre, ami nagyban megkönnyíti a mindennapi munkámat. A csapat tagjai egytől egyig kiváló értői és művelői szakterületüknek.

Dr. Lukács Dénes – szájsebész

Az egyik legnagyobb előnye, hogy teljes mértékben a munkámra tudok koncentrálni, mert körülöttem minden kolléga kiválóan végzi a saját feladatát. Mindamellett egy gyönyörűen kialakított, jól felszerelt belvárosi rendelőben dolgozhatok, ahova szívesen jár be az ember nap mint nap. Ráadásul szuper MindentMent rendezvények, változatos programok vannak, amiket nem szabad kihagyni. :)
Dr. Dudás Renáta – fogszakorvos

Azért szeretek itt dolgozni, mert amikor bemegyek a rendelőbe, tudom, hogy egy jó csapat fogad, akikkel hamar közös nevezőre jutottunk. Szakmailag a rengeteg beteg hatalmas tapasztalatot ad, bár tény, hogy kell egy alap tervezési képesség ahhoz, hogy úgy dolgozhassunk, mintha abszolút magánt vinnénk, de mégis van kitől kérdezni, ha szükséges.
Dr. Jantyik Ádám – fogorvos

Azért szeretek itt dolgozni, mert egy nagyon profi csapat van a háttérben, és nekem csak azzal kell foglalkoznom, amihez értek, a fogorvoslással. Minden mást készen kapok. Nagyon tetszik az is, hogy a vezetőség törődik a csapatépítéssel, változatos, élvezetes társasági programokat is szerveznek. Bőséges a beteganyag, jól lehet keresni. Életem legjobb döntése volt, hogy ide jöttem dolgozni.
Dr. Kispál Arlett – fogszakorvos

MindentMent rendelő
Karácsony (2015) - Geszti Péterrel
MindentMent® Karácsony (2016) - Pély Barna, United

Céges gyermeknapi rendezvény Levente Péterrel (2016)
Koronglövészet és bográcsozás (2016)

Elvárások:

* befejezett fogorvosi egyetem,
* szakismeret és elhivatottság,
* empátia, rugalmasság,
* határozott fellépés,
* kiváló szervezőkészség,
* csapatszellem.

Előnyök:
* szakvizsga megléte,
* 1-2 év szakmai tapasztalat (konzerváló fogászat, protetika),
* bármilyen idegen nyelv társalgási szintű ismerete.

Ha szeretne egy barátságos, stabil csapat tagjaként dolgozni, ahol szakmailag is fejlődhet és ahol kiemelt kereseti lehetőségek várják, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát vagy hívjon minket.

Önéletrajzát erre a címre várjuk: szandra.nagy@mindentment.hu

Nagy Szandra
HR menedzser

Elkötelezettség:

Rendelőnk és munkatársaink a 100%-os minőség mellett kötelezték el magukat, és ennek megfelelően, a legmagasabb szakmai színvonalon végezzük a kezeléseket. Kizárólag kiváló minőségű anyagokkal és technikai laboratóriummal dolgozunk.

Nagy tapasztalattal és szakmai felkészültséggel rendelkező orvos csapatunknak köszönhetően, büszkék vagyunk arra, hogy pácienseink minden esetben elégedetten távoznak tőlünk és visszatérnek hozzánk.

Területek:

- Diagnosztika
- Esztétikai fogászat
- Konzerváló fogászat
- Protetika
- Prevenció
- Orthodontia
- Allergológia
- Parodontológia
- Szájsebészet
- Dentálhigiénia

Elmex referencia rendelő

Az elmex® referencia fogászatának választotta a
MindentMent® rendelőt

Pácienseink véleménye

Bodányi Cecilia Éva
Nagyon profi csapattal dolgoznak. Az emlékeztető sms-től a székbeülésig csupa figyelmesség mindannyiuk. A fogorvosok nemcsak jó orvosok, hanem nagyon kedves emberek is. Örömmel megyek Önökhöz, és örülnék, ha lenne gyermekfogászati részlegük is (Városmajor u.i rendelő), akkor a gyermekeim ugyanide járhatnának.
Abai Katalin
Önök igazán páciens-központúak és soha nem gondoltam volna, hogy ekkora kedvvel és bizalommal fogok valaha is fogorvosokhoz fordulni! Elhatároztam, hogy rendbe hozatom a fogaim, s ehhez kerestem megbízható és ügyes szakembereket. Örömmel jelentem, hogy megtaláltam őket.
Fehérvári Andrea
2010-es első látogatásom óta másik rendelőt nem kerestem fel. Mind a szolgáltatás minőségével, mind az árakkal teljes mértékben elégedett vagyok!
Tajti Éva
Ismeretlenül -, ajánlás nélkül kerültem Önökhöz! Köszönöm a szívélyes fogadtatást, a kellemes légkört, a gyors szakszerű és rendkívül humánus kezelést! További jó munkát kívánok, Önöket környezetemnek ajánlva: Tajti Éva
Dóber Irén
Nagyon örülünk a férjemmel együtt, hogy rátaláltunk erre a rendelőre. Minden dolgozója nagyon készséges, segítőkész, udvarias. Nincs hosszú várakozás, a megadott időpontban bekerül az ember az adott vizsgálatra. A legjobb megoldást igyekeznek megtalálni a felmerült problémákra. Munkájukhoz sok sikert kívánunk.

Ne hagyja ki!
Jelentkezzen minél előbb!

Szeretettel várjuk jelentkezését.

Küldje el fényképes önéletrajzát:
szandra.nagy@mindentment.hu

Nagy Szandra HR menedzser
Telefon: +36 (70) 942-13-11

MindentMent® rendelők:

1122 Budapest, Városmajor utca 5.
(Budán a Déli pályaudvar közelében)

1023 Budapest, Török utca 7.
(Budán a Margit-híd budai hídfőjénél)

1027 Budapest, Margit krt. 2.

1067 Budapest, Eötvös utca 48.
(Pesten a Nyugati pályaudvar közelében, VI. kerület)

1056 Budapest, Molnár utca 22-24.
(Pesten a Belgrád rakpart közelében, V. kerület)

1054 Budapest, Báthory utca 23.
(Pesten a Nyugati pályaudvar közelében, V. kerület)